5 kopikat lõunabuffee

Loodus tühja kohta ei salli ja kuna Purtse kindluse restoran hooajavälisel ajal enam püsivalt avatud ei ole, siis avas Purtsepere uue toidukoha ja sedakorda on tegu lõunabuffeega. Nagu nimigi juba ütleb on võimalik selles kohas lõuna ajal kenasti keha kinnitada. Nimi viitab küll lõunale, kuid tegelikult on buffee avatud juba hommikul alates kella 7.30st ja kes ei jõua päeva tähtsamat einet kodus teha, saab selle vea enne tööpäeva algust meie juures ära parandada.

Toitu on võimalik kaasa osta ka termokarpides. Need kellel ei ole aega istuma jääda, saavad toidu kaasa võtta ning süüa siis ja seal kus neile just sobiv aeg on. Lisaks soojale toidule on külmvitriinis kaasaostmiseks valik salateid. Samuti on võimalik toitu kaasa osta, et seda kodus perele õhtul soojendada. See on hea võimalus, et väsitavast tööpäevast mitte niigi kallist aega pliidi ees olemisele kulutada. Pigem veeta aega perega, minna õhtul õue jalutama, lugeda raamatut, mängida lastega lauamänge või teha mida iganes meeldivat. Õhtuti, peale tööpäeva, kulub toidu tegemisele märkimistväärne aeg ning meie aitame teid, et saaksite veidigi oma aega säästa.

Buffees on ka oma pagar ja igapäevaselt on müügil värsked saiakesed. Juhul kui soovite tellida näiteks oma peolauale kringlit vms, siis ka selliseid soove täidame. Lisaks on võimalik tellida erinevaid kulinaariatooteid peolaudadele. Mõelge kui mugav – reede õhtul kõik nädalavahetuse peolauale juba kaasa osta. Milline aja kokkuhoid! Peolaudade või kulinaariatoodete tellimiseks võta ühendust sigrid@purtse.ee või telefonil 5174548.

Ja mis kõige olulisem! Julgeme väita, et Purtse kindluse restoranis pakutav kohv on üks Ida-Virumaa parimaid. Just seda sama kohvi pakkume ka oma uues lõunabuffees. Värskete saiakeste ja hea kohvi lõhn, mida paremat inimese lõhnameeled veel oskaksid tahta! Ja seda kõike on võimalik ka maitsta!

Buffees kohtume!